Кабінет фізичної реабілітації став першим в Летичівському районі.

На Летичівщині з’явився перший кабінет фізичної реабілітації для дітей з обмеженими можливостями. Таку мрію для особливих діток, їхніх батьків та вихователів здійснила благодійна організація «Фонд родини Кольгофер»напередодні Міжнародного дня інвалідів на базі Летичівського навчально-виховного комплексу №1.
Кабінет обладнали усім необхідним для повноцінної реабілітації дітей. Тут встановили спеціальний комплекс для виконання фізичних вправ, а ще закупили спортивний інвентар. Наприклад, фітболи є незамінними для тонізування м’язів та виправлення недоліків опорно-рухового апарату.

У самому лише Летичівському районі більше 100 дітей з особливими потребами. Всі навчаються у звичайних школах та намагаються адаптуватись у такому незвичному для них світі. Щодня, окрім батьків, ними опікуються професійні педагоги та вихователі.

 

Для Летичіського НВК № 3 представники благодійного фонду відгукнулись на прохання дітей та вчителів, та подарували вихованцям школи новенький спортивний інвентар. Також організація «Фонд родини Кольгофер» допомагає районному товариству інвалідів.

Залиште коментар

Також по темі

«ДІЙСНО  ПРАЦЮЄ!»: для бізнесу Хмельниччини стартував новий рекламний продукт

Реклама – рушій для будь-якого бізнесу. Це один