У епатажного українського письменника Леся Подерев’янського в одній із п’єс є герої – “дослідники калу”, які за допомогою різних приладів міряють кал та розмірковують, що їхня професія “прекрасна і потрібна людям”.

Схоже, в мерії Хмельницького вирішили, що таку професію треба завести і на міськводоканалі, та закупили вже для дослідників нове обладнання, витративши на нього 180 тисяч бюджетних коштів. Про це повідомляє сайт міської ради.

Зокрема, придбали іономір І-160 МІ для визначення водневого показника стічних вод, два портативні фотометри AQ4000 для фотоколометричного дослідження води з вбудованими програмами та термореактор COD 165 на 25 ХСК-пробірок, призначений для визначення хімічного споживання кисню у стічній воді.

Як бачимо, обладнання призначене для дослідження стічних вод – каналізації.  Навіть головний інженер підприємтсва Петро Дзюблюк визнає, що обладнання допоможе досліджувати стічні води, але чим воно покращить якість питної води, якою користуються хмельничани?

Як не зрозумілим залишається й те,  чому міська рада  повідомляє, що витрачено було 180 тисяч гривень, а в системі “Прозоро” ми бачимо, що переможець (Общество с ограниченой ответственностью “МАНКОР”) за даний тендерний пакет запропонувало менше 115 тисяч гривень?

Кореспонденти ПОДІЛЬСЬКА.інфо витратили кілька хвилин на те, щоб подивитися ціни на придбані прилади в інтернеті і особливо не шукаючи, де дешевше, виявили таке:

Іономір лабораторний І-160 МІ – 9 980 грн.
фотометри AQ4000 2 шт – 65 тис
Термореактор COD 165 – 26 тисяч грн.

Тобто, разом виходить близько 100 тисяч. Але, припустимо, що переможець взяв 15 тисяч, як заробіток на оборудці, але куди  пішли ще 65 тисяч, виділених з бюджету? Чекаємо пояснень від мерії.

Читайте також:

Хмельницька мерія відрізала людську ділянку для чергового базару

 

Залиште коментар

Також по темі

Викиди хмельницького підприємства отруїли бактерій Водоканалу. Нечистоти пішли в Південний Буг

Першим сигналом тривоги став різкий аміачний запах. Вода