Перипетії щодо підземного переходу, який арендуєвала  ТОВ “Либідь” у центрі Хмельницького, тривають.

Активістка Олена Береза, регіональний координатор Проекту #ЧЕСНО_ФільтруйСУД на своїй сворінці у Фейсбук повідомила, що чергове судове засідання фактично провалили всі сторони конфлікту:

“Відповідач не з’явився, міську раду представляли три представниці, два позивачі і сама ХМР як третя сторона. Наступне засідання відбудеться 5 грудня, рішення судді щодо перенесення розгляду грунтувалось на чинному ГКУ, який передбачає надання шансу відповідачу на захист. Тому чекаємо. Єдине зазначу, що представництво міськради слабеньке як завжди, чи то від хвилювання, чи не зрозуміло чому, але от наглядний приклад, сума компенсації у позові не відповідає розрахунку, що доданий у справу. Як так? Це можна виправити, однак, на мою думку, такі документи мають бути вичитані досконало.

Нагадаємо, раніше Подільська.інфо повідомляла, що у Симчишина подали зустрічний позов на ТОВ “Либідь”, Вимога – негайно звільнити частину підземного переходу у центрі Хмельницького.  До 2 листопада підприємство мусило звільнити орендовані комунальні площі.

Захищати підземний перехід Кольгоферів у суді буде дружина судді цього ж суду

Скочеляс, Афійчук та Кольгофер не заплатили місту 2 млн.грн за ТРЦ “Квартал”

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього