У Шепетівці уже спокійно триває сесія міської ради, повідомляє джерело “Подільська.інфо”. Депутати розглядають питання порядку денного. АТОшники та громадськість, що ще вранці прийшли до міськради з наміром висловити недовіру міському голові, “свободівцю” Михайлові Полодюку, а разом із ним й усьому міськвиконкому, набурмосені сидять у залі. Ані криків, ані штовханини наразі не спостерігається.

У залі, окрім шепетівських АТО-шників та громадських активістів, які ще вранці мали намір висловити недовіру міському голові, присутній колишній народний депутат, “свободівець” Ігор Сабій та ще понад 40 молодих хлопців, які приїхали разом із ним.

Нагадаємо, 17 листопада громадські активісти зірвали сесію Шепетівської міської ради: В Шепетівці депутатів не випускали із зали засідань… навіть в туалет. Як виявилося згодом, активісти не задоволені роботою мера та міської ради. АТОшники говорили про те, що не можуть отримати земельних ділянок, у той час земля у місті роздається депутатам. Подібні звинувачення закидала і місцева Спілка поляків та афганці. Місцеві перевізники звинувачують владу у перерозподілі коштів за перевезення пільговиків на користь своїх.  Натомість їх звинуватили у спробі захоплення влади: В Шепетівці сталась спроба захоплення влади?

Громадські активісти розпочали збір підписів за висловлення недовіри міському голові. Сьогодні на сесії Шепетівської міської ради вони мали домогтися внесення змін у регламент міськради щодо проведення загальноміського референдуму щодо висловлення недовіри міському голові та міськвиконкому: Меру Шепетівки та міській раді висловили недовіру

Утім, як виявилося, з того нічого не вийшло.

Нагадаємо також, що шепетівські АТОшники зізнавалися, що їм та їхнім родинам погрожують. Нагадаємо,  На сесії міськради Старокостянтинова 25 листопада планують зняти секретаря ради

3 Comments

  1. Віталій

    От і еволюція тобі. Сабій перетворився на бандита. Їздить із своєю бандою по всій Україні. Людей жахає. Сабій ти що безгрішний? Ти що твориш? Не соромно?

  2. Люди в Шепетівці бачили як підкотили автобуси з Хмельницького Посада…влада… ПЕРШ ЗА ВСЕ А щоб відвідати побиту жінку в лікарні ВИБАЧИТИСЬ ЦЕ не головне

    1. Ця чорнорота, як ви заявляєте “побита” жінка, ще десь біля години після так називаємого “побиття” бігала по міськвиконкому і зі всіма сварилася. І до речі лікарі під час огляду навіть жодного синця не виявили.

Залиште коментар

Також по темі

Вибори не за горами: Мацола розщедрився на понад 30 тисяч баксів і привіз на округ Скрипку

Цьогорічні святкування Дня міста у Славуті та Шепетівці