Громадська рада при Хмельницькій ОДА на першому засіданні, що відбулося у п’ятницю, 3 березня, обрала секретаря та двох заступників голови. Про це ідеться на офіційному сайті Хмельницької ОДА. 

Голову громадської ради було обрано раніше, на засіданні після установчих зборів, що відбулися 23 лютого. Ним став кам’янчанин Володимир Юр’єв, генеральний директор ТОВ “Український кристал”, яке є одним із найбільших виробників хліба на Кам’янеччині. У 2010 році Володимир Юр’єв став депутатом Кам’янець-Подільської міської ради від партії “УДАР”. Але згодом зрадив її і, будучи позафракційним, “загравав” із Партією регіонів, фінансуючи її, стверджують кам’янецькі активісти. До громадської ради при Хмельницькій ОДА Володимира Юр’єва делегувала Кам’янець-Подільська міська організація ветеранів, яка, як знову ж таки стверджують кам’янець-подільські активісти, є “улюбленицею” міського голови Михайла Сімашкевича та нардепа Володимира Мельниченка.

Заступниками голови громадської ради при Хмельницькій ОДА стали підполковник міліції та керівник сектору Укрбюро Інтерполу в Хмельницькій області Геннадій Домбровський (Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України) та помічник нардепа Сергія Лабазюка Сергій Ковальчук («Хмельницький обласний благодійний фонд Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч»). Секретарем обрали екс-начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницької міськради часів Сергія Мельника Тетяну Дзюблюк (Хмельницька міська організація Українського товариства охорони природи). На останніх місцевих виборах Тетяна Дзюблюк балотувалася у депутати Хмельницької міськради від партії “Відродження” нардепа Віктора Бондаря.

На першому засіданні Громадської ради було також обрано робочу групу у складі трьох осіб, яка працюватиме над підготовкою проекту Положення про роботу громадської ради.

Члени громадської ради визначилися із кількістю та складом комітетів ради. Після детального обговорення створено  7 комітетів щодо роботи за різними напрямками, обрано їх голів та склад.

Нагадаємо, що 23 лютого було обрано нову Громадську раду Хмельницької облдержадміністрації. Журналісти та громадські активісти зазначали, що представники громадських організацій потрапили до неї за так званими списками-“темниками”, які спустили з ОДА. Натомість багато з тих, хто був причетний до виборів нової Громадської ради кажуть, що ніяких темників не було, а от списки з помітками, причому різними, приносили самі представники громадських організацій, які, найвірогідніше, обговорювали кандидатури серед членів своїх громадських організацій та в громадському середовищі.

24 лютого голова ОДА Олександр Корнійчук затвердив новий склад Громадської ради.

 

Залиште коментар

Також по темі

Корнійчук оголосив війну екологам. Тепер хоче звільнити і Гуменюка, і Вавринчука

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук відреагував на закиди міністра