Хмельницька прокуратура вважає, що службові особи Реєстраційної служби Хмельницького міськрайонного управління юстиції, зловживаючи своїм службовим становищем, прийняли протиправне рішення про проведення державної реєстрації права приватної власності на нерухоме майно площею 371,5 квадратних метрів за одним з товариств області. Внаслідок таких протиправних дій із комунальної власності незаконно вибуло майно вартістю більше півмільйона гривень.

Мова йде про частину нежитлового приміщення, яке знаходиться у підземному переході на перехресті вулиць Кам’янецька та Подільська.

Нагадаємо, Хмельницька влада оскаржує рішення державного реєстратора про реєстрацію права власності ТОВ “Либідь” на приміщення магазину загальною площею 371,2 кв.м., що розташоване в підземному переході  від 30 грудня 2015 року. Справа розглядається в окружному адміністративному суді.   Хмельницьке бюро технічної інвентеризації, повідомило про відсутність права реєстрації ТОВ “Либідь” на нежитлове приміщення у “підземці”, на підставі чого влада намагається оскаржити реєстрацію.

Нагадаємо, мова йде про торгові приміщення у підземному переході, договір на аренду якого міська влада відмовилася продовжити ТОВ “Либідь”. Подробиці судової боротьби за ласий шматок в центрі міста читайте  ТОВ “Либідь” програло суд за підземку. Але не знає кому повертати перехід Реєстрація управліннями юстиціями сумнівних прав власності, нерідко відкриває шляд до подальшого перепродажу об’єктів нерухомості через фіктивні фірми. Після яких повернути об’єкти у жержавну чи комунальну власність стає нереально.

Проводити розслідування у кримінальному провадженні доручено Хмельницькому відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

 

Залиште коментар

Також по темі

Міськрада виграла суд і чекає, коли виконавча служба виселить Кольгоферів з підземки

Вчора суд виніс рішення – повернути нежитлові приміщення