Голова хмельницького осередку “Стоп корупції” Артур Сторожук зафіксував під час руху вулицями міста нерозмитнене авто, за кермом якого був патрульний поліції у форменому одязі. Подробиці та фотодокази активіст виклав у соцмережі.

“Нерозмитнене авто, зображене на фото, проїхало по вул. Подільській в районі перехрестя з вул. Проскурівського підпілля. За кермом знаходилась особа, вдягнена у формений одяг патрульного поліцейського. Якраз на цю тему я писав на минулому тижні відповідну заяву. Знаю, що хлопці мене читають, тому прошу це зарахувати як фотодоказ. Особу патрульного встановлюйте самостійно. А, до речі, він ще стоп-лінію переїхав, гад…

До читачів: буду дуже вдячний за фото нерозмитнених авто з працівниками будь-якого підрозділу поліції за кермом, у форменому одязі або у цивільному”, – написав голова хмельницького осередку “Стоп корупції” Артур Сторожук на Фейсбуці.

Раніше Хмелницька. інфо повідомляла про те, як патрульний поліцейський Клінтухов з місцевого управління поліції у форменому одязі намагався вигородити перед колегами свого брата за порушення правил дорожнього руху. Фото активіст виклав у соцмережі. Нагадаємо, на початку червня його автівку зупинили інспектори з безпеки дорожнього руху через підозру, що транспортний засіб – нелегальний. Сам правоохоронець від коментарів відмовився.

А кілька днів тому на своїй сторніці у Фейсбук Артур Сторожук оприлюднив фото ще однієї нерозмитненої чиновницької автівки. Машина з польськими номерами належить начальник ЖКХ Хмельницького Василю Новачку.

За матеріалами “Стопкор”

 

 

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницькому нова хвиля викрадення автономерів. З водіїв за повернення 300-1500 гривень

Останнім часом у Хмельницькому спостерігається черговий сплеск масового