Після того, як Хмельницький вчергове потрапив у погану статистику з захворюваннями на ботулізм, попрацювати вирішили чиновники з хмельницької Держпродспоживслужби. І почали штрафувати підприємців.
Подробиці про отруєння читайте Мешканка Хмельницького злягла від ботулізму, з’ївши консерву, придбану на місцевому ринку. Сироватку для порятунку ледве вдалось знайти
За словами депутата міської ради Олега Яницького, відповідальні за якість продуктів і санітарну ситуацію, зайнялися звичною справою: поборами з пидприємців, прикриваючись випадком ботулізму. Практика штрафування підприємців складалася роками і виклікала нарікання, після чого декілька перевіряючих служб було об’єднано в Держпродспоживслужби. Призначення керівником перевіряючого в області екс-мера Хмільника Василя Грушка викликало протести громадських активістів
Читайте Активісти: новопризначений голова Держспоживслужби Хмельниччини Грушко – корупціонер
Практика поборів схоже не припинилася. Стихійні ринки, де, до речі, була придбана злочасна “кілька в томаті”, якою отруїлася мешканка Хмельницького продовжують працювати
Читайте Поліція Хмельницького безсила. Стихійні торговці знов повернулись на проспект Миру
Продавців незаконного стихійного ринку у Кам’янці лякають табличкою про штраф
Після того як людина отруїлася невідомою консервою, придбаною на одному з стихійних базарів у нашому місті, почались гоніння та штрафи чесних підприємців. На ринках м.Хмельницького. Держпродспоживслужба України почала виписувати штрафи підприємцям! – повідомив депутат Хмельницької міської ради Олег Яницький на своїй сторінці у фейсбук.
А щодо стихійних базарів панове Держслужбовці? Чому і досі в самому центрі нашого міста процвітають стихійні базари? Скільки Вам ще треба людей щоб отруїлися? І чому за Вашу халатність своєю гривньою розлачуються підприєці?
А пересічні хмельничани за Ваше недбале виконання своїх обов’язків плотять своїм здоров’ям! – висловлює обурення депутат.
Звертаюсь до начальника Держпродспоживслужби у м.Хмельницькому куди направлять кошти які зараз збирають з підприємців? Можливо на лікування тої постраждалої?
До речі. Скільки потрібно часу щоб зробити аналіз на вміст нітратів в помидорах, огірках, цибулі? День, два, або один час? Ні наша “доблісна” Держпродспоживслужба робить аналіз “невідходячи від каси” миттєво виписує висновок, незабуваючи при цьому взяти кошти за нього! Аналогічно проводять аналіз м’ясної і молочної продукції!
Несподівана увага депутата від правлячої в Хмельницькому партії ВО “Свобода” до проблеми стихійних ринків може бути пов’язана не лише з черговим випадком ботулізму. Адже міська влада, активно просуває ідеї розширення комунальних ринків, куди хоче загнати приватних реалізаторв продукціі, та йти туди вони не поспішають
Читайте Комунальний ринок “Ранковий” заробляє місту 4300 грн на місяць
Після того як людина отруйлася невідомою консервою, придбаною на одному з стихійних базарів у нашому місті, почались гон…
Опубліковано Олегом Яницьким 22 липня 2017 р.