Вчора у Хмельницькому відбувся суд щодо визначення запобіжного заходу старокостянтинівському військовому комісару, якого затримали на минулому тижні за підозрою в отримані неправомірної вимоги. Після оголошення підозри, воєнком ліг у лікарню, а вчора з’явився до суду, який мав визначити йому запобіжний захід. Військова прокуратура вимагала для воєнкома запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із внесенням застави у 250 тисяч гривень. Тож затриманому наразі потрібно терміново зібрати ці гроші, аби вийти із хмельницького СІЗО, куди його доправили після вчорашнього судового засідання, під домашній арешт.

За інформацією джерел, близьких до родини затриманого воєнкома, 250 тисяч гривень застави ще вчора були перераховані на рахунок суду, але суддя їх просто не побачила. Саме тому затриманий воєнком досі знаходиться у СІЗО.

Нагадаємо, останній тиждень Старокостянтинів трясе – затриманий військовий комісар, обшуки  у міського голови Миколи Мельничука. Усе це сказалося  і на політичній ситуації в місті: Хто замовив мера Старокостянтинова: версії від Корнійчука до Гереги та Два роки після виборів-2014: найактивніші Бондар та Герега, Мельник – загубився.

 

Залиште коментар

Також по темі

У Борисполі затримано прокурора-хмельничанина Суса. Погорів на автівці, що зареєстрував на хмельницьку бабусю

Вчора правоохоронці затримали колишнього заступника начальника Департаменту з